Access Foundation Eğitimi

Tutunduğunuz her şeyi bırakmaya, yanlış bildiğiniz her şeyi yıkmaya hazır mısınız? Ya değişim tahmin ettiğinizden çok daha kolaysa ve sadece kendiniz için seçmeyi gerektiriyorsa? Nasıl ortaya çıkarsa çıksın, ne şekilde görünürse görünsün, sadece kendiniz için seçseydiniz bu neler yaratırdı?

Bu seminer size, realitenize ve bedeninize daha çok erişme şansı sunarak daha önce hayatınızda mümkün olduğunu bile düşünemediğiniz yeni kapılar açmanıza yardımcı olur.

Foundation (Temel) seminerinde sizi kısıtlamakta olan bakış açılarını ve soru, seçim, olasılık ve katkıdan işlevsel olmanıza izin verecek neyi değiştirebileceğinizi görmeye başlarsınız.

Eğer her şeyi seçebiliyor olsaydınız bu ne olurdu? Ya artık daha fazla bu realitenin etkisinde olmayacağınız bir hayatı yaşayabilseydiniz? Bu seminer hayatınızda işinize yaramayan her şeyi değiştirmenize izin verecek, bazı elle yapılan pratik uygulamalar dâhil yüzlerce araç sunmaktadır.

4 günlük bu seminer boyunca bizimle olmaya ne dersiniz?

Eğitim Sonunda;

  • El kitapçığı, şemalar, uluslararası sertifika ve sınıfın MP3 ses kayıtları elde edecekler.

BAŞLANGIÇ

10:00 

BİTİŞ

18:00

Toplam 4 GÜN 

Her şeyi ile bambaşka bir hayat yaratmayı seçen, hayatını mucizevi şekilde değiştirmeyi ve dönüştürmeyi seçen herkes.

Bu Eğitimin amacı nedir ?

“Access sizi düzeltmek ya da değiştirmekle ilgili değil, kendiniz olmakla ilgilidir.”

Eğitim sonunda ne olacak ?

İçinizde olduğunu bildiğiniz, kimseye izah edemediğiniz, sonsuz gücünüz ve kapasiteniz, yıllardır aradığınız içinizdeki kişi ortaya çıkacak.

En kötü ne olur ? 

Bu eğitimi alırsanız, en kötü ihtimalde hayatınız değişir.

Benzer Kurslar

t1.jpg
YENİ
Kurs Detayı

İleri Düzey

Access Foundation Eğitimi