Access Bars Eğitimi

Access Bars Eğitimi

Hayatınızda en son tamamen rahatladığınız, beslendiğiniz ve önemsendiğiniz anı hatırlıyor musunuz? Yoksa bedeninizle ya da varlığınızla ilgili herhangi bir yargı olmadan nezaketi ve iyileşmeyi alıp kabul etmenizden bu yana biraz fazla mı zaman geçti?

Hayatınızda kendinize verebileceğiniz en muhteşem hediye için davetlisiniz!

Access Bars, başta bulunan 32 noktaya hafifçe dokunarak yapılarak bir beden prosesidir. Sağlık sorunlarından kilo problemlerine, uykusuzluk, anksiyete, depresyon, sınav stresi dahil aklınıza gelebilecek her konuda hayatınızda kolaylık yaratmak için kullanabileceğiniz enerjetik bir çalışmadır... Gary Douglas'ın da dediği gibi; En kötü ihtimalle harika bir masaj yaptırmış gibi olursunuz. En iyi ihtimalle bütün hayatınız değişir! 

Bir düğmeye basıp birisinin size yeterince iyi olmadığınızı ya da hayal ettiğiniz şeyleri gerçekleştiremeyeceğinizi söylediği kafanızdaki o sesi susturabildiğinizi hayal edin. Hayatınızda yarattığınız herhangi bir sınırlama düşüncelerinize, fikirlerinize, tutumlarınıza, kararlarınıza ve inançlarınıza bağlıdır. Hafifçe Bars noktalarına dokunduğunuzda sizi her zaman mümkün olduğunu bildiğiniz hayata sahip olabileceğinize inanmaktan alıkoyan kilitlenmiş şeyleri temizlemeye başlarsınız.

Her bir Access Bars seansında doğal olarak gerçekleşen yaşam değiştiren bileşenlerden biri de alıp kabul etme öğesidir. Biz ne sıklıkla serbest bırakıyoruz, bariyerlerimizi indiriyoruz ve başka bir kişinin bize gerçekten hediye etmesine izin veriyoruz? Alıp kabul etmeyi öğrenmek, yaşamınızda istediğiniz şeylerin daha fazlasını davet etmek için bir anahtardır. Access Bars bu realitedeki diğer herhangi bir yöntemden farklı olarak alıp kabul etmeyi kolaylaştırır.

Bu yaşam dönüştüren tekniği öğrenmek ve kendi kapasitelerinizi keşfetmek için gelip bizimle oynayın...

Eğitim Sonunda;

  • El kitapçığı, şemalar, uluslararası sertifika ve sınıfın MP3 ses kayıtları elde edecekler.

 

BAŞLANGIÇ

10:00 

BİTİŞ

18:00

Toplam 1 GÜN 

Kendini, yaşamını, değiştirmek, dönüştürmek, hayatın sanıldığı gibi zor olmadığını, kolay olduğunu bilen ve bu level'a geçmeyi seçen herkes.

Bu Eğitimin amacı nedir ?

“Access sizi düzeltmek ya da değiştirmekle ilgili değil, kendiniz olmakla ilgilidir.”

Eğitim sonunda ne olacak ?

İçinizde olduğunu bildiğiniz, kimseye izah edemediğiniz, sonsuz gücünüz ve kapasiteniz, yıllardır aradığınız içinizdeki kişi ortaya çıkacak.

En kötü ne olur ? 

Bu eğitimi alırsanız, en kötü ihtimalde hayatınız değişir. 

Benzer Kurslar

Başlangıç Düzeyi

Access Bars Eğitimi